Zprávičky a foto 2023/24 2. pololetí

Výlet na Skalku

O pololetních prázdninách jsme se vypravili na chatu Skalka. Přes počáteční obavy z počasí nás čekal nádherný den. Samotný výstup byl vzhledem ke zledovatělému povrchu náročný, ale o to rychleji jsme pak byli dole. Po dobré polévce jsme si ještě odpočinuli u chaty, kde se děti vydováděly za svitu sluníčka.

 

Sbírka pro minizoo

Také v letošním školním roce jsme uspořádali družinovou sbírku pro zvířátka. Velké poděkování patří dětem i rodičům, kteří se do ní zapojili. Kromě různých pamlsků a granulí byla také vybrána hotovost, za kterou jsme nakoupili čerstvé ovoce a zeleninu. Tentokrát byla sbírka věnována zvířátkům v místní Minizoo Vendryně. A my se už moc těšíme, až se za zvířátky půjdeme podívat.

Lyžařský kurz

Před jarními prázdninami jsme s přihlášenými dětmi vyjížděli po vyučování do lyžařské školy Malina v Bukovci. Do poslední chvíle jsme vzhledem k počasí nevěděli, zda se kurz uskuteční. Naštěstí vše dobře dopadlo a děti se mohly zdokonalovat v lyžařském umění pod vedením kvalifikovaných instruktorů. Bylo vidět, že děti lyžování baví a že si po týdnu dřiny odnášely pozitivní zážitky.