Vánoční zpívání 2023

19. 12. 2023

Vánoční zpívání 2023

Letošní Vánoční zpívání na naší škole bylo skvělou kombinací tradice a moderny. Každá třída nejen zpívala, ale také představila videa spojená s tématem českých Vánoc.

 

 

Paní učitelka Petra Lipowská nacvičila se všemi ročníky písničky doprovázené pohybem. Scénář a organizaci akce zajišťoval tým paní učitelek Lenky Tomancové, Karly Glosové a Soni Brudné. Moderátorské vlohy prokázaly Vendula Pituchová a Karolína Raszková, které se ve svých rolích vnuček vyjímaly. Velký dík patří i paní učitelce Soně Brudné, která excelovala v roli babičky.

Děkujeme všem rodičům a dalším rodinným příslušníkům, kteří přišli v pátek podpořit naše malé umělce. Děkujeme také, že jste nákupem na jarmarku přispěli na pořízení dalších vylepšení pro naši školu. 

Společně jsme vytvořili krásnou vánoční atmosféru. Vánoční zpívání je výjimečným zážitkem pro celou školní komunitu.  Tyto chvíle nám připomínají, že společně vytváříme nejen vzpomínky, ale i vázanost, která nás spojuje jako jednu velkou školní rodinu

Text a fotografie Mgr. Kateřina Helisováblok