Rozvíjej se, poupátko 2018

24. 5. 2018

Rozvíjej se, poupátko 2018
  1. 5. 2018 se v třineckém DDM konala pěvecká soutěž Rozvíjej se, poupátko. 

Každý soutěžící měl za úkol zazpívat dvě písně, jednu povinnou a druhou dle vlastního výběru. Do soutěže se zapojilo 30 základních škol z Těšínského Slezska. Naši školu úspěšně reprezentovali žáci Jana Brusová (3. C), Karolína Rašková (4. A), Ludmila Kisialová (5. C), Kristýna Krupová (6. D), Jiří Marek (6. D), Rudolf Kneifel (6. C) a Adéla Heczková (9. A). V kategorii 2. a 3. třída vyhrála Jana Brusová  a postoupila do finálového kola. V kategorii 4. a 5. třída první místo obsadila Ludmila Kisialová a rovněž postoupila do finálového kola.

Všem soutěžícím děkuji za vzornou přípravu a reprezentaci naší školy a postupujícím držíme palce ve finále.

Text a fotografie Mgr. Petra Lipowskáblok