11. 4. 2025
V letošním ročníku matematické olympiády zaznamenali žáci naší školy velké úspěchy.
Veteráni z devátých ročníků se probojovali až do krajského kola Matematické olympiády (25.3.2025), kde se ani mezi gymnazisty neztratili. Vojtěch Sikora z 9. B se umístil na výborném 5. místě a Tomáš Kupka z 9. C byl úspěšným řešitelem. Tereza Chmielová z 9. B se také nenechala zahanbit a dostala pochvalné uznání.
Svou první zkušenost s okresním kolem Matematické olympiády (2.4.2025) si vyzkoušeli také 3 žákyně 6. ročníku a dva žáci 7. ročníku. Počáteční nervozitu vystřídala po soutěži dobrá nálada a spokojenost se svými výkony. A opravdu bylo proč. Julie Srovnalová ze 6. B se umístila na krásném 3. místě. Oba žáci 7. D, Platon Dombrovský a Břetislav Štěpař, se stali úspěšnými řešiteli.
Všem soutěžícím patří naše gratulace a poděkování za skvělou reprezentaci školy. Moc nás těší, že žáky matematika baví a mají chuť se zapojit do soutěží.
Mgr. Babilonová
© 2021 Základní škola, Třinec, Slezská 773, příspěvková organizace
Úvodní stránka
Mapa stránek
Kontakty