Podzimní sportovní soutěže 2022

11. 11. 2022

Konečně zase soutěžíme ve sportu.

Po dlouhé covidové pauze se opět rozběhly některé z tradičních podzimních soutěží.

V září se naši žáci zúčastnili sportovně - branné soutěže Wolfram 2022, kde se probojovali do krajského kola. Zde si zasoutěžili s těmi nejlepšími, a i když nedosáhli na medailové pozice, podívali se do Vojenského újezdu Libavá, což se málokomu podaří.

Další sportovní klání se uskutečnilo již tradičně na stadionu na Lesní ulici v Třinci, kde si změřili síly naši žáci a žákyně v okresním kole v atletickém čtyřboji. I tady  zůstali sportovci těsně pod stupni vítězů, ale v silné konkurenci obstáli na výbornou. Mladší žáci a žákyně skončili na krásném 4. místě, starší žáci na 6. a žákyně na 7. místě.

Poslední podzimní soutěží byl přespolní běh v třineckém lesoparku. Za krásného slunečného dne se mladším žákyním podařilo získat bronzové medaile, běžci v ostatních kategoriích skončili těsně za medailovými místy.

Děkujeme všem soutěžícím za příkladnou reprezentaci školy.