Navštívili nás budoucí žáci

25. 1. 2018

Navštívili nás budoucí žáci

Ve středu 24. ledna a ve čtvrtek 25. ledna jsme ve škole přivítali milou návštěvu - naše budoucí žáky ze škol v Oldřichovicích, Neborech a z třineckých mateřských škol.

Naši žáci se o své budoucí spolužáky vzorně postarali a připravili pro ně pestrý program. Páťáci se v odborných učebnách i na respiriu obeznámili s prostorami školy, vyzkoušeli si aktivity v tělocvičně i na počítačích. Budoucí prvňáčci se zase mohli podívat do prvních tříd, pestré aktivity si pro ně připravili členové turistického kroužku Ťapalové a také na ně čekalo lákadlo - počítač.

Budoucím žákům přejeme, ať se jim u nás v novém školním roce líbí. Našim žákům, kteří pomáhali sestavit program i na aktivitách, děkujeme za obrovskou pomoc, vždyť se věnovali asi 170 malým návštěvníkům!

Fotografie Darja Džupinová a Mathias Ruschka, 8. A

blok