Mc Donald´s cup a jiné sportovní soutěže 2024

11. 6. 2024

Od začátku března do konce května se žáci 1. stupně naší školy zúčastnili několika sportovních soutěží. Nejúspěšnější byli naši nejmenší fotbalisti, kteří se suverénně „prokopali“ z okrskového kola do kola okresního.

Zde nám bohužel chybělo lepší skóre k postupu do kola krajského. Z Frýdku-Místku jsme však přivezli nádherné 2. místo a chlapcům moc gratulujeme. V MC Donald´s cupu však neudělali ostudu ani naši starší fotbalisté. Ti se v okrskovém kole umístili na krásném 3. místě. I jim moc gratulujeme.

Další soutěž byla ve florbale, kdy naši školu reprezentovala dvě družstva. Ta skončila na 2.  a 5. místě z celkových sedmi.

V březnu jsme se s žáky zúčastnili také vybíjené. I zde se nám dařilo a o pouhých pár bodů jsme skončili na 2. místě.

Poslední soutěž pořádal Český atletický svaz a žáci se zúčastnili Štafetového poháru. V okresním kole jsme si mezi deseti školami vyběhali krásné 7. místo.

Všem mladým sportovcům gratulujeme k úspěchům a těšíme se na příští rok.

Text a foto: Mgr. Barbora Bodečková