Mc Donald´s cup a jiné sportovní soutěže 2024

11. 6. 2024

Mc Donald´s cup a jiné sportovní soutěže 2024

Od začátku března do konce května se žáci 1. stupně naší školy zúčastnili několika sportovních soutěží. Nejúspěšnější byli naši nejmenší fotbalisti, kteří se suverénně „prokopali“ z okrskového kola do kola okresního.

Zde nám bohužel chybělo lepší skóre k postupu do kola krajského. Z Frýdku-Místku jsme však přivezli nádherné 2. místo a chlapcům moc gratulujeme. V MC Donald´s cupu však neudělali ostudu ani naši starší fotbalisté. Ti se v okrskovém kole umístili na krásném 3. místě. I jim moc gratulujeme.

Další soutěž byla ve florbale, kdy naši školu reprezentovala dvě družstva. Ta skončila na 2.  a 5. místě z celkových sedmi.

V březnu jsme se s žáky zúčastnili také vybíjené. I zde se nám dařilo a o pouhých pár bodů jsme skončili na 2. místě.

Poslední soutěž pořádal Český atletický svaz a žáci se zúčastnili Štafetového poháru. V okresním kole jsme si mezi deseti školami vyběhali krásné 7. místo.

Všem mladým sportovcům gratulujeme k úspěchům a těšíme se na příští rok.

Text a foto: Mgr. Barbora Bodečkováblok