Konec a zvonec

3. 7. 2023

Konec a zvonec

29. čeven se nesl v duchu hodnocení. Nejprve paní ředitelka předala ředitelské pochvaly, následně byli vyhodnoceni šikulové projektu 6 v horách a hned po nich účastníci šachového turnaje. Odpoledne se pak se základní školou rozloučili deváťáci.

Protože projekt 6 v horách bude pokračovat jak o prázdninách, tak po nich, o výsledcích budeme informovat na začátku nového školního roku.

První ročník šachového turnaje, který zorganizoval Jan Satori (9. C) má svého vítěze v Antonínovi Biedrawovi. 2. místo obsadil Samuel Szczerba (oba chlapci jsou z I. stupně), o 3. místo se podělili sedmák Antonín Šiška a osmák Dominik Paszko.

O půl jedné pak už bylo připraveno rozloučení s deváťáky. Sami si připravili program a rozloučit se s nimi nepřišli jen učitelé, ale také prvňáčky, se kterými byli celý školní rok parťáky. Třídní učitelé ocenili žáky, kteří vynikali v různých oblastech, paní ředitelka předala ocenění chlapec - děvče třídy, vyhodnocení byli i žáci, které za seminární práce ocenili jejich vedoucí. 

Atmosféru všech zmíněných akcích vám přiblíží fotogalerie.

Přejeme nejen deváťákům, ale i ostatním žákům a zaměstnáncům krásné prázdniny a dobrý start v novém školním roce.

 blok