Dny otevřených dveří pro budoucí spolužáky

12. 12. 2013

Je už tradicí, že naši žáci připravují pro své budoucí spolužáky v 1. a 6. třídách zábavná dopoledne, ve kterých se všichni nejen pobaví a poučí v nejrůznějších pracovních dílnách, ale malí návštěvníci si také prohlédnou zevrubně školu.

Letos k nám na začátku prosince zavítalo více než 130 dětí z mateřských škol a téměř padesátka páťáků ze škol, na nichž se vyučuje pouze do 5. třídy. Budoucí prvňáčci dělali pokusy s našimi debrujáry, prošli se po značkách s ťapaly, poznávali přírodu, učili se zavázat tkaničku a vyzkoušeli si také práci na interaktivní tabuli v 1. třídě. Páťáci navíc navštívili novou jazykovou učebnu, zahráli si sudoku, podívali se do družiny a poznávali přírodu v přírodopisné pracovně, také se učili pomoci raněnému.

Pokud vás naše škola zaujala, den otevřených dveří pro veřejnost je naplánován na čtvrtek 9. ledna 2014.blok