Okrskové kolo ve šplhu 2013

5 . 3 . 2013

Okrskové kolo ve šplhu 2013

Naši žáci si vyšplhali pro krásná postupová místa do okresního kola.

V pátek 1.3. 2013 se konalo v naší tělocvičně okrskové kolo ve šplhu. Zúčastnilo se ho šest škol z Třince a okolí. Naši soutěžící si vedli výborně. Mladší dívky vybojovaly 1. místo a hoši 2. místo, přičemž rozdíly v časech byly minimální.
Obě družstva postupují do okresního kola, které se koná 14.3.2013 ve Frýdku-Místku.

Výsledky jednotlivců - dívky, šplh na tyči:
1. Zvrtková Markéta ZŠ D. a E.Zátopkových Třinec 3,63
2. Michálková Natálie ZŠ Slezská Třinec a 3,66
3. Bilková Šárka ZŠ Hnojník 3,7
4. Bilková Monika ZŠ Hnojník 3,74
5. Orliczková Kateřina ZŠ D. a E.Zátopkových Třinec 3,75
6. Mitrengová Lucie ZŠ Slezská Třinec a 3,79
7. Szarzecová Lucie CZŠ Třinec 3,89
8. Graciková Lucie ZŠ Koperníkova Třinec 4,27
9. Kovačíková Ivana ZŠ Koperníkova Třinec 4,28
10. Przepiorová Aneta ZŠ Jablunkov 4,78
11. Dordová Kateřina ZŠ Slezská Třinec a 4,78
12. Minolová Karolína ZŠ Jablunkov 4,92
13. Sciskalová Barbora ZŠ Slezská Třinec a 4,94
14. Pnioková Evelína ZŠ Hnojník 4,98
15. Kantorová Tereza ZŠ Jablunkov 5,06
16. Schwarcová Katřina ZŠ Hnojník 5,14
17. Pilchová Michaela ZŠ Slezská b 5,2
18. Lubojacká Adéla ZŠ Jablunkov 5,24
19. Copanidisová Vendula ZŠ D. a E.Zátopkových Třinec 5,46
20. Przyczková Taťána ZŠ Koperníkova Třinec 5,54
21. Supiková Tamara CZŠ Třinec 5,62
22. Stonawská Jana ZŠ Koperníkova Třinec 5,65
23. Kostková Karolína ZŠ Slezská b 5,7
24. Mojesciková Karolína ZŠ D. a E.Zátopkových Třinec 6,22
25. Knyblová Darina CZŠ Třinec 6,34
26. Sikorová Barbora ZŠ Slezská b 6,68
27. Borská Jolana CZŠ Třinec 7,06
28. Mlynková Veronika ZŠ Slezská b 7,12

Výsledky jednotlivců - dívky, šplh na laně s přírazem:
1. Orliczková Kateřina ZŠ D. a E.Zátopkových Třinec 5,02
2. Graciková Lucie ZŠ Koperníkova Třinec 10,22
3. Przyczková Taťána ZŠ Koperníkova Třinec 15,8



Výsledky jednotlivců - hoši, šplh na tyči:
1. Kukliš Gabriel ZCŠ Třinec 2,44
2. Cieslar Denis ZŠ Slezská Třinec 2,63
3. Bruk Jan ZŠ Hnojník 2,8
4. Michalik David ZŠ Jablunkov 2,86
5. Šigut Jakub ZŠ Jablunkov 2,87
6. Kaleta Filip ZŠ Koperníkova Třinec 2,98
7. Švardala Jan ZŠ Slezská Třinec 3,06
8. Samiec Martin ZŠ D.a E. Zátopkových Třinec 3,06
9. Lipowski David ZCŠ Třinec 3,13
10. Friedl Marek ZŠ D.a E. Zátopkových Třinec 3,14
11. Sliž Radomír ZŠ D.a E. Zátopkových Třinec 3,25
12. Lasota Jan ZŠ Slezská Třinec b 3,27
13. Wilk Roman ZŠ Slezská Třinec 3,4
14. Kaňák Jakub ZŠ Slezská Třinec 3,46
15. Doležal Jan ZŠ Koperníkova Třinec 3,46
16. Trombik Ondřej ZCŠ Třinec 3,48
17. Chmiel Martin ZŠ D.a E. Zátopkových Třinec 3,56
18. Glajcar Lukáš ZŠ Slezská Třinec b 3,68
19. Kozák Tomáš ZŠ Hnojník 3,73
20. Szkandera Ondřej ZŠ Hnojník 3,74
21. Sobek Šimon ZŠ Hnojník 4,04
22. Walek Michael ZCŠ Třinec 4,12
23. Chrascina Marek ZŠ Jablunkov 4,16
24. Byrtus Tomáš ZŠ Jablunkov 4,36
25. Šimon Alexandr ZŠ Koperníkova Třinec 4,86
26. Delong Martin ZŠ Koperníkova Třinec 6,66

Výsledky jednotlivců - hoši, šplh na laně s přírazem:
1. Sliž Radomír ZŠ D.a E. Zátopkových Třinec 3,47
2. Michalik David ZŠ Jablunkov 3,86
3. Kukliš Gabriel ZCŠ Třinec 3,92
4. Bruk Jan ZŠ Hnojník 4,72
5. Kaňák Jakub ZŠ Slezská Třinec 5,24
6. Kozák Tomáš ZŠ Hnojník 5,49
7. Friedl Marek ZŠ D.a E. Zátopkových Třinec 5,74
8. Švardala Jan ZŠ Slezská Třinec 6
9. Lipowski David ZCŠ Třinec 6,73
10. Samiec Martin ZŠ D.a E. Zátopkových Třinec 7,32
11. Šimon Alexandr ZŠ Koperníkova Třinec 9,81


Výsledky družstev - dívky, šplh na tyči:
1. ZŠ Slezská Třinec A 12,23
2. ZŠ Hnojník 12,42
3. ZŠ D.a E. Zátopkových Třinec 12,84
4. ZŠ Koperníkova Třinec 14,09
5. ZŠ Jablunkov 14,76
6. ZCŠ Třinec 15,85
7. ZŠ Slezská Třinec B 17,58

Výsledky družstev - hoši, šplh na tyči:
1. ZCŠ Třinec 9,05
2. ZŠ Slezská Třinec 9,09
3. ZŠ D.a E. Zátopkových Třinec 9,45
4. ZŠ Jablunkov 9,89
5. ZŠ Hnojník 10,27
6. ZŠ Koperníkova Třinec 11,03

Šplh 2013



blok

Zvonění

vyučovací
hodina

od

do
0. 7:00 7:45
1. 8:00 8:45
2. 8:55 9:40
3. 10:00 10:45
4. 10:55 11:40
5. 11:55 12:40
6. 12:50 13:35
7. 13:45 14:30
8. 14:40 15:25