Vítězství cyklistických družstev i jednotlivců

12. 5. 2016

6. května 2016 se konalo v areálu DDM Třinec okrskové kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů, ve které družstvo osmáků vybojovalo vítězství, Mariana Franková zvítězila mezi jednotlivci a šesťáci obsadili 5. příčku.

Šesťáci soutěžili ve složení Viktorie Kahounová, Silvie Konderlová, Marek Raszka a Martin Stanik, osmáci nominovali Veroniku Sikorovou, Marianu Frankovou, Jana Walczyska a Jana Pasze.

Ukázalo se, že příprava pod vedením pana učitele Demla byla vynikající. Cyklisté měli navíc velkou chuť vyhrát a také si zasoutěžit a to vše se odrazilo na skvělém výsledku.

Martinovi se nejvíc líbila jízda zručnosti, Markovi všechno, Viki nejlépe bodovala ve zdravovědě a Silvu do bavilo na dopravním hřišti. osmáci excelovali ve zdravovědě i na dopravním hřišti, výborní byli také ve jízdě zručnosti.

Vítězům blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v okresním kole.