Úspěchy ve sportu v letošním školním roce

4. 6. 2013

Sportovní zpravodaj:
Během druhého pololetí jsme se zúčastnili různých sportovních soutěží.
K nejúspěšnějším patřila přehazovaná, kde děvčata 6. tříd vyhrála okrskové kolo, a v okrese, po velmi vyrovnaných zápasech, nakonec obsadila 4. místo.
Chlapci 8. a 9. tříd si zahráli kopanou. Mezi třineckými školami se umístili na krásném 3. místě.
Konec sportovní sezóny patří jako vždy atletickým soutěžím.
V Poháru rozhlasu starší chlapci získali 4. místo, mladší dívky 2. místo a mladší hoši 1. místo, ti si vybojovali zároveň postup do krajského kola v Opavě. Tam se ve velké konkurenci i mezi školami s atletickým zaměřením umístili na krásném 5. místě.
Jako poslední se uskutečnilo okresní kolo atletického čtyřboje. Také tady jsme byli velmi úspěšní. Mladší žáci vybojovali 1. místo, mladší žačky skončily na 2. místě a starší hoši obsadili 3. místo.
Všem našim sportovcům děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k výborným umístěním.
Jak to vypadalo na některých soutěžích, se můžete podívat ve fotogalerii.