Okresní kolo přeboru škol v orientačním běhu

30. 6. 2010

Již začátkem května se v třineckém lesoparku konalo okresní kolo přeboru škol v orientačním běhu.

Naši školu reprezentovala skupina závodníků napříč všemi ročníky II. stupně.  V konkurenci žáků třineckých škol se vůbec neztratili.

Mezi děvčaty z 6. tříd vybojovala naše Jana Liberdová z 6. C 3. místo a Petra Kaszperydesová 6. místo.

Za děvčata ze 7. tříd běžela Aneta Chlebiková, která si doběhla pro 2. místo, a Tereza Kovářová obsadila 4. místo. Mezi chlapci ze 7. tříd se Damián Lasota umístil na 4. místě a Ondra Mazur na 5. místě.

Za osmáky se v lesoparku proběhli Petra Byrtusová (6. místo) a Jan Kaleta (13. místo).

Ve své kategorii ovšem jednoznačně kralovali Vojta Karásek a Jenda Hučík z 9. B. Vojta ve své kategorii zvítězil, zatímco jenda mu "dýchal" na záda s necelým půlminutovým zpožděním a obsadil tak 2. místo.

Všichni sportovci byli oceněni, nejúspěšnější sportovci 9. tříd pak byli odměněni na slavnostním rozloučení 29. června.