Našim žákům se v atletice opravdu dařilo

21 . 6 . 2012

Našim žákům se v atletice opravdu dařilo

Že nám to ale jde, co?!

V květnu proběhla okresní kola Poháru rozhlasu a Atletického čtyřboje, která jsou vyvrcholením našeho celoročního atletického snažení. Na těchto soutěžích nás reprezentovalo 40 nejlepších atletů z naší školy, obsadili  i medailové pozice.
Mladší žáci vyhráli 1. místo v okresním kole Poháru rozhlasu a 1. místo v okresním kole v Atletickém čtyřboji.

Mladší žákyně se umístily na 2. místě v okresním kole Poháru rozhlasu.

Výsledky Poháru rozhlasu

1. místo v okresním kole v kategorii mladších žáků vybojovali Lasota Jan 7.B, Polák Miroslav 7.B, Jurček Daniel 7.C, Cienciala Jan 7.C, Mudra Ondřej 7.A, Novotný Petr 6.B, Blažek Richard 6.D, Gallizdörfer Jan 6.D, Ostružka Vojtěch 6.D.


2. místo v okresním kole v kategorii mladších žákyň získaly Jadviščoková Šárka 7.C, Sciskalová Barbora 7.B, Gaszková Klaudie 7.B, Młynková Veronika 7.B, Mitrengová Lucie 6.D, Danelová Aneta 6.D, Macurová Jana 6.D, Sikorová Barbora 6.D, Bruková Magda 6.C.

7. místo v okresním kole v kategorii starších žáků obsadili Lipowski Marek 9.A, Heczko Denis 9.A, Pindór Marek 9.A, Rusz Lukáš 9.B, Martinek Lukáš 9.B, Mazur Ondřej 9.B, Cieslar Denis 8.A, Wilk Marek 8.B, Lasota Josef 8.C, Švardala Jan 8.C, Štóc Marek 8.C.

6. místo v okresním kole v kategorii starších žákyň získaly Malcová Lucie 9.A, Hlavatá Kristýna 9.A, Brudná Klára 9.A, Cieslarová Kristýna 9.B, Orliczková Martina 9.B, Kovářová Tereza 9.B, Dordová Kateřina 8.A, Lichá Gabriela 8.A, Nytrová Lucie 8.A, Motyková Kamila 8.B, Pilchová Michaela 8.C.

 

Výsledky Atletického čtyřboje

1. místo v okresním kole v kategorii mladších žáků obsadili Lasota Jan 7.B, Mudra Ondřej 7.A, Gallitzdörfer Jan 7.D, Jurček Daniel 7.C, Polák Miroslav 7.B.

9. místo v okresním kole v kategorii mladších žákyň získaly Mitrengová Lucie 6.D, Macurová Jana 6.D, Danelová Aneta 6.D, Michálková Natálie 6.D.

7. místo v okresním kole v kategorii starších žáků  vybojovali Cieslar Denis 8.A, Švardala Jan 8.C, Ševčík Ondřej 8.C, Štóc Marek 8.C, Lasota Josef 8.C.

6. místo v okresním kole v kategorii starších žákyň obsadily Hlavatá Kristýna 9.A, Dordová Kateřina 8.A, Pilchová Michaela 8.C, Hrdá Pavlína 8.C, Motyková Kamila 8.B.

 



blok

Zvonění

vyučovací
hodina

od

do
0. 7:00 7:45
1. 8:00 8:45
2. 8:55 9:40
3. 10:00 10:45
4. 10:55 11:40
5. 11:55 12:40
6. 12:50 13:35
7. 13:45 14:30
8. 14:40 15:25