Naši úspěšní ve sportovních soutěžích

23. 5. 2014

Poslední čtvrtletí je vždy bohaté na sportovní soutěže. Naši mladší chlapci vybojovali zlato v lehkoatletickém čtyřboji a také další sportovci získali pěkná umístění.

29. dubna se uskutečnil tradiční turnaj dívek 8. a 9. tříd ve volejbale. Děvčatům to letos šlo moc hezky a vybojovala 3. místo mezi třineckými školami.

Květnové dny patří už tradičně atletickým soutěžím. 7. května se konalo okresní kolo  Poháru rozhlasu  na atletickém stadionu na Lesní ulici v Třinci. Naši školu reprezentovali chlapci a dívky z II. stupně ve čtyřech kategoriích. Mladší hoši získali krásné 2. místo a starší dívky 3. místo.

22. května se rovněž na třinecké stadionu utkali atleti v okresním kole atletického čtyřboje družstev. Naši mladší hoši  vybojovali už zmíněné zlato a starší dívky opět braly bronz.

Oběma atletickým soutěžím mimořádně přálo sluníčko.

Atmosféru závodu můžete nasát z fotogalerie dokumentující atletický čtyřboj.